Home » Избрано

Успелите деца на България – 2009 с церемония на 1 юни

2010.04.22 Няма коментари
Spread the love

На 1 юни ще се проведе церемонията по връчване на наградите за „Успелите деца на България” 2009
Във връзка с провеждането на церемонията по връчване на наградите за „Успелите деца на България” 2009 на фондация „Димитър Бербатов”, организаторите са публикували информация на вниманието на номинираните деца и техните родители.

Информацията е в секция „Новини” на уеб-сайта на проекта и е съществена за присъствието на церемонията.
http://dberbatov.org/projects/nagradi/news/9

Номирани деца от българските училища в чужбина по условията на проекта „Награди за успелите деца на България” – 2009, организиран от фондация „Димитър Бербатов”:

1. Александра Паунова 10 г., Великобритания, Лондон – Литература
2. Амори Жан-Луи Трибулен 11 г., Франция, Париж – Шахмат
3. Анастасия Суслина – Елена Николаева (дует) 15 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Народно пеене
4. Анна Атанасова 10 г., Испания, Палма де Майорка – Литература
5. Анна-Моника Георгиева 14 г., Канада, Аврора, Онтарио – Фолклорно пеене, Изобразително изкуство
6. Антъни-Стенли Георгиев 12 г., Канада, Аврора, Онтарио – Футбол, Хокей
7. Ваяна Скабрин 13 г., Великобритания, Лондон – Литература
8. Виктория Марчева 17 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Пеене
9. Виктория Марчева 17 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Български език, Физика
10. Виктория Пометкова 15 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Народно пеене
11. Георги Котев 8 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Пиано
12. Георги Пенелов 9 г., Великобритания, Лондон – Математика
13. Дарко Алексов 17 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Физика
14. Дарко Стаменов 15 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Химия
15. Денис Иванов 14 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Футбол
16. Десислава Стаматова 12 г., САЩ, Чикаго, Илинойс – Математика
17. Десислава Стаматова 12 г., САЩ, Чикаго, Илинойс – Синхронно плуване
18. Деян Стаменов 8 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Лека атлетика
19. Диана Панова 11 г., Ирландия, Дъблин – Литература
20. Елена Станева 13 г., Украйна, с. Ореховка, Болградски район, Одеска обл. – Приложни изкуства
21. Емилия Бонева 12 г., Испания, Барселона – Синхронно плуване
22. „Здравец” (ансамбъл) 15 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Народно пеене
23. Иван Павлов 11 г., Великобритания, Лондон – Литература
24. Илиана Велкова 18 г., Германия, Хамбург – Социален проект
25. Ирен-Антоанет Георгиева 13 г., Канада, Аврора, Онторио – Пиано, Изобразително изкуство
26. Катерина Николов 8 г., Германия, Мюнхен – Лека атлетика
27. Катрин-Глори Петров 8 г., Великобритания, Лондон – Изобразително изкуство
28. Мануела Тонева 12 г., Великобритания, Лондон – Лека атлетика
29. Мария Вълкова 14 г., Великобритания, Лондон – Литература
30. Марко Тодоров 13 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Театър, Поезия
31. Марко Тодоров 13 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Бойни изкуства
32. Милица Тодорова 16 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Физика, Математика
33. Милош Бранкович 14 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Социален проект
34. Наталия Николова 11 г., Испания, Сеговия, Кастиля и Леон – Лека атлетика
35. „Придунавие” (състав) 9 г., Украйна, Измаил, Одеска обл. – Народни танци
36. Селина Бахчеванска 12 г., Великобритания, Лондон – Литература
37. Спасена Илиева 15 г., Великобритания, Лондон – Изобразително изкуство
38. Таня Илич 15 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Литература
39. Таня Илич 15 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Химия
40. Теодора Кръстева 14 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Лека атлетика
41. Тома Манолов 6 г., Франция, Париж – Изобразително изкуство
42. „Хитрите гимназисти” (състав) 17 г., Сърбия, Димитровград, Пиротска обл. – Театър
43. Цветана Мокан 15 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Физика, Български език
44. Цветана Мокан 15 г., Украйна, Болград, Одеска обл. – Народно пеене
45. Яна Христозова 18 г., Испания, Хатива, Валенсия – Литература
46. Ясен Батев 8 г., Германия, Мюнхен – Литература

Забележка: Броят на номинациите не съответства на броя на децата: от една страна има групови номинации, а от друга – някои деца са номинирани в повече от една от четирите възможни области.

Пълният списък на всички номинирани деца (не само от чужбина) може да намерите – тук (линк)

Leave your response! Вашето мнение е важно, напишете го!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Моля не ползвайте нецензурни изрази! Всеки коментар, в който има линк, ще изчака редактор да го провери за спам - забавя публикуването.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.