Home » Е-Списание, политика

Състави на СИК в чужбина за Евроизбори ‘2014

2014.05.11 Няма коментари

Untitled1

Централната избирателна комисия излезе вчера с решение относно назначаването на състави на българските секционни избирателни комисии /СИК/ извън страната за Евроизбори ‘2014.

Решението, № 337-ЕП, е взето “на основание чл. 57, ал. 1, т. 5, чл. 101-106 от Изборния кодекс, Решение № 277-ЕП от 03.05.2014 г., Решение № 283-ЕП от 04.05.2014 г. и Решение № 308-ЕП от 08.05.2014 г. на ЦИК, писмо № ЕП-04.01-74 от 09.05.2014 г. на Министерството на външните работи и протокол от проведени консултации в ЦИК на 07.05.2014 г., и при постигнато съгласие за съставите на СИК извън страната за изборите за членове на Европейския парламент от Република България”.

Според това решение на ЦИК назначените състави на СИК по държави и градове са следните:

.
1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австрия, Виена 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Костадинова Стойнова
СЕКРЕТАР: Айлин Мехмедова Алиева
ЧЛЕНОВЕ: Здравко Каменов Николов
Тинка Брагова Троева

2. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австрия , Виена 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фахри Бейтулов Ахмедов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариета Янева Милева
СЕКРЕТАР: Александра Алексиева Йолова
ЧЛЕНОВЕ: Марина Александрова Гулева

3. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австрия, Брегенц – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Блага Конева Стоева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Григорова Спасова-Щрюбиг
СЕКРЕТАР: Румен Любенов Филков
ЧЛЕНОВЕ: Веляна Василева Василева

4. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австрия, Винер Нойщат – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шенис Мехмед Пачалъ
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Методиева Върбанова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

5. Секционна избирателна комисия № 320200005, Афганистан, Кабул – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Василев Каранфилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Ганчева Банкова
СЕКРЕТАР: Мартин Атанасов Емилов
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Иванов Русев
Николета Борисова Виденова

6. Секционна избирателна комисия № 320300006, Белгия, Антверпен – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хюсню Хасан Хюсню
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хюсеин Кадир Мурад
СЕКРЕТАР: Емилия Андреева Гечевска
ЧЛЕНОВЕ: Томислав Симеонов Костянев
Атанаска Васкова Върбанова

7. Секционна избирателна комисия № 320300007, Белгия, Брюксел 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елина Лазарова Начева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Танер Джафер Хакка
СЕКРЕТАР: Рафие Али Камберов
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Стефанов Тодоров
Едуард Томов Асенов

8. Секционна избирателна комисия № 320300008, Белгия, Брюксел 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зера Местан Адем
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгения Миткова Николова
СЕКРЕТАР: Ренета Рашева Шипкова
ЧЛЕНОВЕ: Венеция Методиева Желева
Димитър Николов Япраков

9. Секционна избирателна комисия № 320300009, Белгия, Брюксел ПП 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Светославова Дончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Николова Гергова
СЕКРЕТАР: Дарина Асенова Маркова
ЧЛЕНОВЕ: Милена Владимирова Петрова
Атанаска Васкова Върбанова

10. Секционна избирателна комисия № 320300010, Белгия, Брюксел ПП 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Алекси Григоров Костадинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Нинова Дилковска
СЕКРЕТАР: Анджелика Гошва Балджийска
ЧЛЕНОВЕ: Николай Владимиров Доманов
Венетка Йоткова Тодорова

11. Секционна избирателна комисия № 320300011, Белгия, Гент -7 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Красимиров Асенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Северинова Ганчева
СЕКРЕТАР: Пламен Николов Абровски
ЧЛЕНОВЕ: Гюлсевер Гюрсес Сали
Мартин Красимиров Асенов
Константин Петров Петров
Галя Северинова Ганчева

12. Секционна избирателна комисия № 320400012, Великобритания, Лондон 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венелин Николов Ненчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Здравков Пампулов
СЕКРЕТАР: Янчо Георгиев Янчев
ЧЛЕНОВЕ: Камелия Симеонова Цветкова
Бойко Койнев Боев

13. Секционна избирателна комисия № 320400013, Великобритания, Лондон 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ашкън Бейчет Расим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Георгиев Върлинков
СЕКРЕТАР: Трифон Николаев Ненов
ЧЛЕНОВЕ: Лазър Николов Лазаров
Наташа Иванова Бажева

14. Секционна избирателна комисия № 320400014, Великобритания, Лондон 3 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Седат Яшар Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Атанасова Пържелова-Филипова
СЕКРЕТАР: Кремена Юриева Върлинкова
ЧЛЕНОВЕ: Антонио Недков Недков
Жанет Емилова Грозева

15. Секционна избирателна комисия № 320400015, Великобритания, Лондон 4 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Венциславов Диков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Методиева Александрова Кирова
СЕКРЕТАР: Пламена Владимирова Солакова
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Христова Христова
Росица Григорова Андонова

16. Секционна избирателна комисия № 320400016, Великобритания, Лондон 5 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венелин Александров Ганков
СЕКРЕТАР: Петя Асенова Карпузова
ЧЛЕНОВЕ: Евгения Господинова Варадинова
Петя Иванова Живкова

17. Секционна избирателна комисия № 320400017, Великобритания, Лондон 6 – 9 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нишан Гарабет Джингозян
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дамянка Пантелева Димитрова
СЕКРЕТАР: Добромир Милков Трифонов
ЧЛЕНОВЕ: Крум Ивайлов Тошев
Ралица Цачева Цачева

18. Секционна избирателна комисия № 320400018, Великобритания, Лондон 7 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Дионисиева Желева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Милчева Ницова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елена Илиева Недкова
Елеонора Велинова Ангелова

19. Секционна избирателна комисия № 320400019, Великобритания, Лондон 8 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Сашова Димитрова
СЕКРЕТАР: Владимир Ивов Никифоров
ЧЛЕНОВЕ: Соня Георгиева Меркова Пенева
Радосвета Асенова Карпузова

20. Секционна избирателна комисия № 320400020, Великобритания, Лондон 9 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Тодоров Трифонов
СЕКРЕТАР: Сабит Мюлкефет Мийрем
ЧЛЕНОВЕ: Недко Атанасов Недков
Владимир Адрианов Върбанов

21. Секционна избирателна комисия № 320400021, Великобритания, Лондон 10 (Тотнъм) – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ялчън Седат Яшар
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Григорова Захариева
СЕКРЕТАР: Милена Кръстева Везенкова
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Семерджиева Митърчева
Анна Иванова Василева

22. Секционна избирателна комисия № 320400022, Великобритания, Лондон 11 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Иванов Павлов
СЕКРЕТАР: Ивелина Йорданова Събева
ЧЛЕНОВЕ: Трифон Николаев Ненов
Христо Вълков Копчев

23. Секционна избирателна комисия № 320400023, Великобритания, Лондон 12- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Николаева Филипова
СЕКРЕТАР: Николай Николаев Везенков
ЧЛЕНОВЕ: Валентин Стоянов Симеонов
Калоян Димитров Панайотов

24. Секционна избирателна комисия № 320400024, Великобритания, Лондон 13- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Станимиров Станимиров
СЕКРЕТАР: Марин Вълков Копчев
ЧЛЕНОВЕ: Христо Иванов Боюклиев
Дойчин Иванов Бояджиев

25. Секционна избирателна комисия № 320400025, Великобритания, Флиитхампшир – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветомила Валериева Цанкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Стефанов Пенев
СЕКРЕТАР: Ангел Божанов Кюркчиев
ЧЛЕНОВЕ: Филка Петрова Ананиева
Лора Цветомирова Царева

26. Секционна избирателна комисия № 320400026, Великобритания, Манчестер – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Борисов Спиридонов
СЕКРЕТАР: Иван Василев Павлов
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Георгиев Гущанов

27. Секционна избирателна комисия № 320400027, Великобритания, Глазгоу – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Борисов Кръстев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цвета Калинова Конова
СЕКРЕТАР: Анастасия Желязкова Страволемова
ЧЛЕНОВЕ: Джунейт Мюмюн Юсеин
Димитър Николаев Начев

28. Секционна избирателна комисия № 320400028, Великобритания, Дънди- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоимен Миланов Велев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живко Илиян Желязков
СЕКРЕТАР: Ангел Костадинов Шотев
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Павлинов Томов
Жана Александрова Димова

29. Секционна избирателна комисия № 320400029, Великобритания, Абърдийн- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владислава Александрова Божилова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Алекс Росенова Тънова
СЕКРЕТАР: Димитър Тодоров Стоичков
ЧЛЕНОВЕ: Ромина Тихомирова Вътева
Васил Димитров Павлевчев

30. Секционна избирателна комисия № 320400030, Великобритания, Бирмингам – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Христова Дионисиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Венциславов Величков
СЕКРЕТАР: Йордан Петров Райков
ЧЛЕНОВЕ: Станислав Здравков Христов
Милица Атанасова Капричева

31. Секционна избирателна комисия № 320400031, Великобритания, Единбург – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветин Любомиров Спасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Запрянов Манилов
СЕКРЕТАР: Димитър Илиев Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Рая Красимирова Кръстева
Нора Джамал Сабир

32. Секционна избирателна комисия № 320400032, Великобритания, Колчестер – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Миглена Здравкова Младенова Симеонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Mая Георгиева Нешева
СЕКРЕТАР: Николай Тодоров Русев
ЧЛЕНОВЕ: Станимира Драгомирова Драгиева
Стефани Димитрова Лозанова

33. Секционна избирателна комисия № 320400033, Великобритания, Чатам- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Койчева Вълова-Кирякова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дора Панайотова Стоянова
СЕКРЕТАР: Цвета Димитрова Созонова
ЧЛЕНОВЕ: Асен Андреев Гюнелиев
Адриана Драгомирова Петрова

34. Секционна избирателна комисия № 320400034, Великобритания, Честър – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Павлова Дивани
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Руменова Райкова
СЕКРЕТАР: Веселин Станимиров Maринов
ЧЛЕНОВЕ: Малин Велинов Месалски
Стефан Георгиев Върлинков

35. Секционна избирателна комисия № 320400035, Великобритания, Бристол – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Петров Козарев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Константинова Плачкова
СЕКРЕТАР: Недялка Илиева Арнаудова
ЧЛЕНОВЕ: Магдалена Иванова Кирова
Валентина Иванова Димитрова

36. Секционна избирателна комисия № 320400036, Великобритания, Ковънтри – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелина Николаева Йорданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теменужка Петрова Ганчева
СЕКРЕТАР: Анита Венцеслав Шиклова
ЧЛЕНОВЕ: Марио Мирян Христов
Асен Снежанов Марков

37. Секционна избирателна комисия № 320500037, Гърция, Атина1п – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марийка Петрова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Милкова Петрова
СЕКРЕТАР: Димитър Дойчинов Благоев
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Тодорова Златева
Пламен Димитров Симеонов

38. Секционна избирателна комисия № 320500038, Гърция, Атина2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Николова Бързанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Игнева -Кочос
СЕКРЕТАР: Пламена Петкова Серафимова
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Николова Таскова Черноокова
Валерия Бойкова Кертикова

39. Секционна избирателна комисия № 320500039, Гърция, Атина3 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Петкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Димова Тодорова
СЕКРЕТАР: Весела Стефанова Паскалева
ЧЛЕНОВЕ: Мими Иванова Ничева
Наско Атанасов Борисов

40. Секционна избирателна комисия № 320500040, Гърция, Солун – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Искренов Карасмилов
СЕКРЕТАР: Йордан Викотров Христов
ЧЛЕНОВЕ: Руслан Велизаров Баджеков
Радослава Велизарова Кафеджийска

41. Секционна избирателна комисия № 320500041, Гърция, Александруполис – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Кирилова Георгиева- Власакиду
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Миленов Моллов
СЕКРЕТАР: Мая Григорова Стоименова
ЧЛЕНОВЕ: Христина Иванова Янкова-Скева
Георги Тодоров Бонев

42. Секционна избирателна комисия № 320500042, Гърция, Волос – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вяра Ангелова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Валентинова Влахаки
СЕКРЕТАР: Надежда Трифонова Радева
ЧЛЕНОВЕ: Петко Видолов Калайджийски
Мариела Николова Димитрова

43. Секционна избирателна комисия № 320500043, Гърция, Йерапетра – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Бояджиева- Гунели
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Златка Александрова Атанасова
СЕКРЕТАР: Александър Ангелов Александров
ЧЛЕНОВЕ: Йордан Трендафилов Митев
Асен Атанасов Чакъров

44. Секционна избирателна комисия № 320500044, Гърция, Кавала – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Димитров Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсуф Юсуф Пенд
СЕКРЕТАР: Пантелей Мирчев Спасов
ЧЛЕНОВЕ: Генка Йовчева Пападопулу
Камен Христов Калчев

45. Секционна избирателна комисия № 320500045, Гърция, Родос – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Симеонова Янкулова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марин Колев Маринов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

46. Секционна избирателна комисия № 320500046, Гърция, Патра – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Стоянов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветалина Станчева Кирилова
СЕКРЕТАР: Радостина Стоянова Марова
ЧЛЕНОВЕ: Елизабета Илиева Георгиева
Звездалина Димитрова Добрева

47. Секционна избирателна комисия № 320500047, Гърция, Ханя – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Димитрова Кунадис
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Иванова Куцарова
СЕКРЕТАР: Диана Тонева Цонева
ЧЛЕНОВЕ: Николай Станев Колев
Господин Янчев Терзиев

48. Секционна избирателна комисия № 320600048, Дания, Копенхаген – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюкхан Мустафа Юсуф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Бонев Трифонов
СЕКРЕТАР: Ердун Сабри Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Веселин Димитров Стоилов
Йоана Руменова Павлова

49. Секционна избирателна комисия № 320600049, Дания, Орхус – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калоян Юлиянов Дюлгеров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Росенов Петров
СЕКРЕТАР: Любомир Руменов Цветков
ЧЛЕНОВЕ: Алексей Петров Славчев
Милен Цветанов Алексиев

50. Секционна избирателна комисия № 320600050, Дания, Олборг- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Стойков Стойков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жени Димитрова Орешкова
СЕКРЕТАР: Иван Стефанов Павлов
ЧЛЕНОВЕ: Атанас Георгиев Ковачев
Кристиян Светлозаров Петров

51. Секционна избирателна комисия № 320700051, Ирландия, Дъблин – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Христов Генчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселина Стефанова Трифонова
СЕКРЕТАР: Борислав Георгиев Найденов
ЧЛЕНОВЕ: Антон Георгиев Найденов
Симона Бориславова Драгулева

52. Секционна избирателна комисия № 320800052, Испания, Аранда де Дуеро – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Раймонд Николов Сапарев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малин Христов Димитров
СЕКРЕТАР: Петко Стоянов Петков
ЧЛЕНОВЕ: Биляна Милкова Асенова
Правда Василева Йорданова

53. Секционна избирателна комисия № 320800053, Испания, Уркал-Овера – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анастасия Любомирова Дочева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Кирязова Гочева
СЕКРЕТАР: Лиляна Колева Дичева
ЧЛЕНОВЕ: Пенка Кондова Пейкова
Красимир Радков Пашов

54. Секционна избирателна комисия № 320800054, Испания, Барселона1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Денчо Милков Гугутков
СЕКРЕТАР: Габриела Николаева Толчева
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Иванова Танева

55. Секционна избирателна комисия № 320800055, Испания, Барселона 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Лъчезар Танева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Анета Тончева Станчевска
ЧЛЕНОВЕ: Нели Георгиева Арбалиева
Никол Ненчева Алексиева

56. Секционна избирателна комисия № 320800056, Испания, Валенсия 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Марков Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгени Йорданов Александров
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Божидар Христозов Христозов
Росица Георгиева Станимирова

57. Секционна избирателна комисия № 320800057, Испания, Валенсия 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Георгиева Маринова
СЕКРЕТАР: Петя Стоянова Савова
ЧЛЕНОВЕ: Ванина Иванова Иванова
Камелия Йорданова Любенова

58. Секционна избирателна комисия № 320800058, Испания, Бургос – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Михайлова Бодурова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелин Руменов Цолов
СЕКРЕТАР: Петър Юриев Минчев
ЧЛЕНОВЕ: Тодорка Димитрова Тодорова
Захаринка Мариянова Йосифова

59. Секционна избирателна комисия № 320800059, Испания, Валядолид – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Борисова Златкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Георгиева Иванова
СЕКРЕТАР: Нели Николова Симеонова
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Йорданова Димова
Людмил Мирославов Любенов

60. Секционна избирателна комисия № 320800060, Испания, Колядо Вилялба – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любка Иванова Добрева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Пенчова Генева
СЕКРЕТАР: Селяхатин Осман Адем
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Ваньова Иванова
Деяна Димитрова Влайкова

61. Секционна избирателна комисия № 320800061, Испания, Куеляр – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елизабет Иванова Гроздева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Грета Мирославова Маринова
СЕКРЕТАР: Даниела Димитрова Черешарова
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Юриева Радева
Кремена Любомирова Стоянова

62. Секционна избирателна комисия № 320800062, Испания, Мадрид 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Славова Янева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюнай Мюмюн Рамадан
СЕКРЕТАР: Eфтим Илиев Станков
ЧЛЕНОВЕ: Елина Димитрова Керелезова
Галина Андонова Яналиева

63. Секционна избирателна комисия № 320800063, Испания, Мадрид 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фиданка Илиева Тонева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сейдула Мустафа Абдула
СЕКРЕТАР: Виолета Иванова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Стоянов Сотиров
Николай Георгиев Димитров

64. Секционна избирателна комисия № 320800064, Испания, Мадрид 3 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Славина Минкова Гетова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Емин Осман
СЕКРЕТАР: Иван Благоев Диманков
ЧЛЕНОВЕ: Цветанка Копева Спасова
Светла Димитрова Тенджеркова

65. Секционна избирателна комисия № 320800065, Испания, Мадрид 4 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Кирилова Дончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Исмаил Джелал Мустафа
СЕКРЕТАР: Валентина Симеонова Герасимова
ЧЛЕНОВЕ: Надка Грозданова Пращилска
Лилия Николова Тилева

66. Секционна избирателна комисия № 320800066, Испания, Палма де Майорка 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Динкова Капитанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Стефкова Стоянова
СЕКРЕТАР: Ангел Димитров Гюров
ЧЛЕНОВЕ: Ренета Георгиева Христова
Марияна Божидарова Аръшева

67. Секционна избирателна комисия № 320800067, Испания, Палма де Майорка 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Йорданова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Нина Ангелова Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:

68. Секционна избирателна комисия № 320800068, Испания, Палма де Майорка 3 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любчо Иванов Рангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Елка Петева Филипова
ЧЛЕНОВЕ:

69. Секционна избирателна комисия № 320800069, Испания, Искар – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Петров Аспарухов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Стефанов Христов
СЕКРЕТАР: Ивелина Тодорова Господинова
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Апостолов Дилков
Стела Евлогиева Стойнова

70. Секционна избирателна комисия № 320800070, Испания, Нава де ла Асунсион – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариус Лазаров Няголов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Диков Маринов
СЕКРЕТАР: Азис Мустафов Мустафов
ЧЛЕНОВЕ: Борислав Тодоров Димитров
Димитрина Дамянова Тодорова

71. Секционна избирателна комисия № 320800071, Испания, Памплона – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ценко Смилянов Хаджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Василев Василев
СЕКРЕТАР: Елица Валентинова Славчева-Борисова
ЧЛЕНОВЕ: Цанка Смилянов Хаджиев
Валери Банков Хаджиев

72. Секционна избирателна комисия № 320800072, Испания, Сеговоя – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Парашкевова Парушева
СЕКРЕТАР: Нурхан Шукри Юсеин
ЧЛЕНОВЕ: Людмила Трендафилова Димитрова
Христинка Тинкова Йорданова-Додова

73. Секционна избирателна комисия № 320800073, Испания, Аликанте – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислава Руменова Тинкова
СЕКРЕТАР: Людмила Тодорова Лечева
ЧЛЕНОВЕ: Галина Сашева Алипиева
Анна Атанасова Котрулева

74. Секционна избирателна комисия № 320800074, Испания, Гандия 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жулиета Йорданова Янкова
СЕКРЕТАР: Румен Георгиев Дойчев
ЧЛЕНОВЕ: Петя Миролюбова Цветкова-Радкова
Зоя Недкова Димитрова

75. Секционна избирателна комисия № 320800075, Испания, Гандия 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Цветанова Гойчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Ваньов Ангелов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Десимира Красимирова Апостолова
Петя Драгомирова Иванова

76. Секционна избирателна комисия № 320800076, Испания, Енгера – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Славка Иванова Цонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вероника Трифонова Велева
СЕКРЕТАР: Димитър Стоянов Хаджиев
ЧЛЕНОВЕ: Мирослава Петрова Гочева
Красимир Геогиев Василев

77. Секционна избирателна комисия № 320800077, Испания, Мурсия – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Здравкова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радка Николова Младенова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Румянка Маринова Славчева
Ганка Аврамова Владимирова

78. Секционна избирателна комисия № 320800078, Испания, Марбеля – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодор Любомиров Недялков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сашо Тодоров Геков
СЕКРЕТАР: Кирил Манев Тагев
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Симеонова Врачовска
Борислав Иванов Чешмеджиев

79. Секционна избирателна комисия № 320800079, Испания, Торемолинос – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Иванов Будев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Тончева Колева-Христова
СЕКРЕТАР: Марина Красимирова Тончева
ЧЛЕНОВЕ: Сашка Величкова Николова
Марияна Запрянова Севова

80. Секционна избирателна комисия № 320800080, Испания, Алкала де Енарес – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Ангелова Павлова-Божурина
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Розалия Илиева Иванова – Лебешкова
СЕКРЕТАР: Ахмед Рустемов Ахмедов
ЧЛЕНОВЕ: Иванка Димитрова Сердарова
Пламен Диков Радовенски

81. Секционна избирателна комисия № 320800081, Испания, Мостолес – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огняна Костадинова Костадинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Ромилова Петрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Миглена Георгиева Иванова
Вержиния Костадинова Ардалска

82. Секционна избирателна комисия № 320800082, Испания, Бенидром – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Димитрова Балтова-Заркова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весела Христова Нинова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

83. Секционна избирателна комисия № 320800083, Испания, Ел Елхидо – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Илиянова Колева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Йовчева Йорданова
СЕКРЕТАР: Галина Генова Бъчварова
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Димитрова Тенева
Иван Русев Русев

84. Секционна избирателна комисия № 320800084, Испания, Кастейон – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Иванова Александрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Иванов Киряков
СЕКРЕТАР: Жулиета Борисова Владимирова
ЧЛЕНОВЕ: Мариела Павлинова Владова
Taтяна Митева Димитрова

85. Секционна избирателна комисия № 320800085, Испания, Сарагоса – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Ивкова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Иванова Димитрова
СЕКРЕТАР: Димитър Панов Райновски
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Василева Пенева-Грозева
Бисерка Цанкова Иванова

86. Секционна избирателна комисия № 320800086, Испания, Таррагона – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Райна Николова Тонева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Нели Георгиева Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Любомир Николаев Дъбов
Емилян Емануилов Цветанов

87. Секционна избирателна комисия № 320800087, Испания, Торревиеха – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Драгомиров Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Юлия Евтимова Сергиева
ЧЛЕНОВЕ: Антон Станков Антонов
Грета Миткова Митева

88. Секционна избирателна комисия № 320800088, Испания, Хатива – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Николов Атанасов
СЕКРЕТАР: Ваня Атанасова Пенчева
ЧЛЕНОВЕ: Мими Темелкова Андонова
Тома Николов Иванов

89. Секционна избирателна комисия № 320800089, Испания, Хетафе – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Христов Бонджолов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Трифон Парушев Кожухаров
СЕКРЕТАР: Силвия Георгиева Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Илияна Метева Савова
Катерина Арсениева Павлова Стоименова

90. Секционна избирателна комисия № 320800090, Испания, Канталехо – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Драганов Томов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезар Ангелов Ваклинов
СЕКРЕТАР: Изабела Елиславова Маринова
ЧЛЕНОВЕ: Никодим Николов Тодоров
Сергей Йорданов Лазаров

91. Секционна избирателна комисия № 320800091, Испания, Йорет де Мар – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаил Иляев Кънев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Георгиева Йоргова
СЕКРЕТАР: Милена Димитрова Драганова
ЧЛЕНОВЕ: Нели Радославова Тълпигова
Жельо Петков Желков

92. Секционна избирателна комисия № 320800092, Испания, Лорка – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлета Деянова Терзийска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Страхил Иванов Нинков
СЕКРЕТАР: Бистра Иванова Генова
ЧЛЕНОВЕ: Тонка Георгиева Лекова
Антония Стефонава Андонова

93. Секционна избирателна комисия № 320800093, Испания, Малага – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Бориславова Крушовенска- Кърджева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Цветан Димитров Първанов
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Георгиева Панчова Иванова
Николай Василев Василев

94. Секционна избирателна комисия № 320800094, Испания, Реус – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асен Георгиев Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Тодорова Илиева-Дъбова
СЕКРЕТАР: Таня Славейкова Търкаланова
ЧЛЕНОВЕ: Димитрина Симеонова Шопова
Стефан Руменов Йорданов

95. Секционна избирателна комисия № 320800095, Испания, Риаса – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Олга Емилова Белясина
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Славчо Емилов Славчев
СЕКРЕТАР: Красимир Димитров Рачев
ЧЛЕНОВЕ: Радослав Стоянов Митков
Димитринка Николова Горанова

96. Секционна избирателна комисия № 320800096, Испания, Тафая – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Василев Андреев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бейзир Бейзиров Шекиров
СЕКРЕТАР: Златко Емилов Юзекчиев
ЧЛЕНОВЕ: Фатме Ахмедова Шерифова
Фатме Юкселова Силимова

97. Секционна избирателна комисия № 320800097, Испания, Ивиса – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Цветанов Кунчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малинка Божкова Цветкова
СЕКРЕТАР: Красимир Райчев Сотиров
ЧЛЕНОВЕ: Руска Иванова Илиева
Росен Христофоров Владимиров

98. Секционна избирателна комисия № 320800098, Испания, Пеняфиел – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Илиев Спасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Димитрова Митова
СЕКРЕТАР: Андриан Първанов Първанов
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Юлиянова Асенова
Малина Левенова Черкезова

99. Секционна избирателна комисия № 320900099, Италия, Милано 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Чавдар Кирилов Адамски
ЧЛЕНОВЕ: Георги Владимиров Кънчев
Петър Станков Петров

100. Секционна избирателна комисия № 320900100, Италия, Милано 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяня Христова Кръстева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дарина Пламенова Манолова
СЕКРЕТАР: Антоанета Атанасова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Валентин Димитров Димиртов

101. Секционна избирателна комисия № 320900101, Италия, Рим – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Стоянов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елина Веселинова Недялкова
Володя Митков Божков

102. Секционна избирателна комисия № 320900102, Италия, Кастелмаре ди Сабия – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Бориславов Станишев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Даниела Атанасова Василева
ЧЛЕНОВЕ:

103. Секционна избирателна комисия № 320900103, Италия, Неапол – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ирена Николаева Тодорова

104. Секционна избирателна комисия № 321000104, Кипър, Никозия 1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Алексанрова Жилиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Михайлова Михайлова
СЕКРЕТАР: Глория Миткова Николова
ЧЛЕНОВЕ: Слава Калинова Павлова
Владислав Милев Милев

105. Секционна избирателна комисия № 321000105, Кипър, Никозия 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Христова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Минков Киров
СЕКРЕТАР: Петър Георгиев Даскалов
ЧЛЕНОВЕ: Лидия Вескова Стефанова

106. Секционна избирателна комисия № 321000106, Кипър, Полис-Хрисохус – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Цанова Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Георгиева Параскева
СЕКРЕТАР: Кристина Желязкова Фотева
ЧЛЕНОВЕ: Галя Добрева Хондроянис
Даниела Ранкова Еленкова

107. Секционна избирателна комисия № 321000107, Кипър, Пафос – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Николаев Палазов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмил Иванов Стоянов
СЕКРЕТАР: Сузана Малинова Башева
ЧЛЕНОВЕ: Славка Христова Герчева
Стефан Димов Стефанов

108. Секционна избирателна комисия № 321000108, Кипър, Лимасол – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теню Делчев Делчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Атанасов Койчев
СЕКРЕТАР: Доли Радославова Янкова
ЧЛЕНОВЕ: Аделина Георгиева Ташева
Албена Атанасова Лулчева

109. Секционна избирателна комисия № 321000109, Кипър, Ларанка – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Дуков Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Колев Георгиев
СЕКРЕТАР: Елеонора Любомирова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Руменов Здравков
Нора Георгиевa Петкова

110. Секционна избирателна комисия № 323300110, Кипър, Паралимини – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рангел Христов Манчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Иванова Кирилова
СЕКРЕТАР: Ива Ангелова Ковачева
ЧЛЕНОВЕ: Недялка Делчева Хайдара
Маргарита Николова Белеганска

111. Секционна избирателна комисия № 321100111, Ливан, Бейрут – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Богомилов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристияна Никифорова Недялкова
СЕКРЕТАР: Николай Банов Жековски
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Ставрева Маркова
Ивелина Василева Николова

112. Секционна избирателна комисия № 321200112, Люксембург, Луксембург – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Даскалова-Илова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василка Антонова Мирева
СЕКРЕТАР: Васил Николаев Киров
ЧЛЕНОВЕ: Стоянка Николова Ангелова
Катя Василева Василева

113. Секционна избирателна комисия № 321300113, Македония, Битоля – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марийка Василева Савова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емела Екремова Ибраимова
СЕКРЕТАР: Маринела Лъчезарова Петреска
ЧЛЕНОВЕ: Даниел Николов Татарчев

114. Секционна избирателна комисия № 321300114, Македония, Скопие – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Димитров Банджов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Наташа Харалампиева Самарджиева
СЕКРЕТАР: Марияна Димитрова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Цане Георгив Ризески
Ясминка Цветан Филковска

115. Секционна избирателна комисия № 321400115, Малта , Сейн Джулиан – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

116. Секционна избирателна комисия № 321500116, Молдова, Кишинев – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василиса Иванова Младенова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Василевна Цветкова-Александряну
СЕКРЕТАР: Тодор Христов Маринов
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Дмитриевна Колар
Валериан Владимирович Заболотний

117. Секционна избирателна комисия № 321600117, Нидерландия, Хага 1 – 7 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Веселинов Величков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Веселинов Терзиев
СЕКРЕТАР: Митко Костадинов Димов
ЧЛЕНОВЕ: Станка Вълкова Стоянова
Гергана Петрова Димитрова
Михаела Славчова Астинова
Рени Георгиева Шопска

118. Секционна избирателна комисия № 321600118, Нидерландия, Хага 2 – 7 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мегюл Мустафа Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ромина Севдалин Арнаудова
СЕКРЕТАР: Еница Микова Габровска
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Димитрова Стефанова
Гергана Петрова Ковачева
Мариана Петкова Минкова
Михаела Василева Петрова

119. Секционна избирателна комисия № 321600119, Нидерландия, Ротердам – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерджан Мехмед Емин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тончо Симеонов Митев
СЕКРЕТАР: Грета Николова Андреева
ЧЛЕНОВЕ: Борил Ценков Иванов
Анелия Красимирова Колева

120. Секционна избирателна комисия № 321600120, Нидерландия, Розендал – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Иванов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелин Стефанов Иванов
СЕКРЕТАР: Себахат Бедришева Алиева
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Тодоров Арабаджиев
Мехмед Хасанов Мехмедов

121. Секционна избирателна комисия № 321600121, Нидерландия, Амстердам – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Стефанов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Боянов Шопски
СЕКРЕТАР: Александър Юлиев Ангелов
ЧЛЕНОВЕ: Динко Белев Станчев
Николай Красимиров Кавалджиев

122. Секционна избирателна комисия № 321600122, Нидерландия, Утрехт – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Златко Борисов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хатче Якъбова Джелилова
СЕКРЕТАР: Елеонора Иванова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Валя Стефанова Михайлова
Златка Иванова Кирева

123. Секционна избирателна комисия № 321600123, Нидерландия, Керкдрийл – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Трендафилова Аромова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Трендафилова Аромова
СЕКРЕТАР: Юлиян Симеонов Петков
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Росенов Найденов
Мелиха Мехмед Хатиб

124. Секционна избирателна комисия № 321700124, Норвегия, Осло – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Тодоров Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Лъчезаров Сусанин
СЕКРЕТАР: Мария Иванова Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Николай Славов Узунов
Петьо Драгомиров Тодоров

125. Секционна избирателна комисия № 321800125, ОАЕ, Дубай – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариета Бориславова Спасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежина Петрова Доддс
СЕКРЕТАР: Златина Гетова Гетова
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Иванов Узунов
Мария Димчова Коджаманова

126. Секционна избирателна комисия № 321900126, Полша, Варшава – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боян Матей Станиславски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Георгиев Китов
СЕКРЕТАР: Ахмед Ибрямов Исмаилов
ЧЛЕНОВЕ: Александър Георгиев Гаджанов
Стефка Димитрова Николова – Бенза

127. Секционна избирателна комисия № 321900127, Полша, Ленкница – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сюлейман Фаик Сюлейман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сашо Алексиев Хаджиев
СЕКРЕТАР: Даниел Банов Данов
ЧЛЕНОВЕ: Сюлейман Фаик Сюлейман
Красимир Емилов Симеонов

128. Секционна избирателна комисия № 322000128, Португалия, Лисабон – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кремена Тодорова Тунева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Иванова Рашева
СЕКРЕТАР: Оля Васкова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Александрова Начева
Румяна Юлиянова Давидова

129. Секционна избирателна комисия № 322100129, Румъния, Букурещ – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бонка Ангелова Божилова-Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Танер Фикретов Хасанов
СЕКРЕТАР: Антон Милчев Канчев
ЧЛЕНОВЕ: Джованина Цветанова Докова
Бронислав Бориславов Денев

130. Секционна избирателна комисия № 322200130, Русия, Москва – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Николов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветан Петров Ночев
СЕКРЕТАР: Валентин Тодоров Попов
ЧЛЕНОВЕ: Поля Вескова Рачалова
Валентин Стефанов Петров

131. Секционна избирателна комисия № 322300131, САЩ, Ню Йорк – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Владимиров Ванчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ася Руменова Цветанова
ЧЛЕНОВЕ:

132. Секционна избирателна комисия № 322400132, Словакия, Братислава – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Атанасов Бомбов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Динко Петров Урумов
СЕКРЕТАР: Бойко Бориславов Хаджийски
ЧЛЕНОВЕ: Радка Димитрова Николова
Виктория Красимирова Петрова

133. Секционна избирателна комисия № 322500133, Словения, Любляна – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Емилова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

134. Секционна избирателна комисия № 322600134, Турция, Истанбул – 7 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сунай Хасанов Мехмедов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Адем Адел Хасан
СЕКРЕТАР: Бейнур Мюмюнали Али
ЧЛЕНОВЕ: Димитрина Георгиева Темелкова
Илияна Иванова Кадийска

135. Секционна избирателна комисия № 322700135, Унгария, Будапеща – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Париса Серафимова Попниколова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Миланов Николов
СЕКРЕТАР: Даниела Рангелова Манолова
ЧЛЕНОВЕ: Румяна Йорданова Йорданова
Милка Христова Василева – Петковне

136. Секционна избирателна комисия № 322800136, ФР Германия, Берлин 1 – 7 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивана Георгиева Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тони Божидарова Щерева
СЕКРЕТАР: Серкан Ефраимов Ибрямов
ЧЛЕНОВЕ: Никола Георгиев Белчев
Десислава Ангелова Найденова-Господинова
Мариета Атанасова Йотова
Добри Георгиев Йонов

137. Секционна избирателна комисия № 322800137, ФР Германия, Берлин 2 – 7 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сибел Ибраим Шакир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юзджан Фикрет Тургут
СЕКРЕТАР: Петя Калчева Стелиянова
ЧЛЕНОВЕ: Румяна Николова Колева
Криста Петрова Георгиева
Петя Радославова Христова
Милена Валентинова Маринова

138. Секционна избирателна комисия № 322800138, ФР Германия, Хамбург – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Николов Калчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Халил Юсуф
СЕКРЕТАР: Елица Пламенова Янкова
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Василева Коева
Елиза Пламенова Янкова

139. Секционна избирателна комисия № 322800139, ФР Германия, Мюнхен1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлияна Николаева Лефеджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бекир Дуран Бекир
СЕКРЕТАР: Снежана Иванова Филипова
ЧЛЕНОВЕ: Аглика Георгиева Кръстева
Теодора Стефанова Бояджиева

140. Секционна избирателна комисия № 322800140, ФР Германия, Мюнхен2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петко Андонов Райков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илхан Фейми Алиосман
СЕКРЕТАР: Румяна Николаева Вангелова
ЧЛЕНОВЕ: Мирослав Светославов Русинов
Морена Иванова Димитрова

141. Секционна избирателна комисия № 322800142, ФР Германия, Франкфурт1 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Димитров Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадин Атанасов Костадинов
СЕКРЕТАР: Айхан Еролов Тефаков
ЧЛЕНОВЕ: Любомир Ангелов Петков
Стефан Димитров Димитров

142. Секционна избирателна комисия № 322800143, ФР Германия, Франкфурт 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емрах Айдън Халил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Константинова Шнайдер
СЕКРЕТАР: Румен Минев Бонев
ЧЛЕНОВЕ: Емил Светославов Начев
Димитър Асенов Кисьов

143. Секционна избирателна комисия № 322800145, ФР Германия, Магдерубрг – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Георгиев Грибнев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Детелинова Комитска
СЕКРЕТАР: Халил Нуртин Халил
ЧЛЕНОВЕ: Симона Емилова Иванова
Ивайла Красимирова Трифонова

144. Секционна избирателна комисия № 322900146, Финландия, Хелзинки – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ралица Тотева Джубраилова-Чорбаджийска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Стефанова Цанева
СЕКРЕТАР: Александър Теодосиев Костадинов
ЧЛЕНОВЕ: Марина Петрова Сундстрьом
Ралица Петрова Петрунова

145. Секционна избирателна комисия № 322900147, Финландия, Тампере – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венета Любомирова Заякова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Стаменова Минкова
СЕКРЕТАР: Станислав Петромилов Нончев
ЧЛЕНОВЕ: Никола Бориславов Борисов
Калина Иванова Ганчева

146. Секционна избирателна комисия № 323000148, Франция, Париж 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Христов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илияна Йорданова Гюрова
СЕКРЕТАР: Илхан Шукри Джевиз
ЧЛЕНОВЕ: Васил Ангелов Певичаров

147. Секционна избирателна комисия № 323000149, Франция, Париж2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Пламенова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан илиев Балабанов
СЕКРЕТАР: Сали Адил Сали
ЧЛЕНОВЕ: Анастасия Атанасова Терзиева
Петър Георгиев Тодоров

148. Секционна избирателна комисия № 323000150, Франция, Париж 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хюнел Халил Исмаил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Здравков Димитров атака
СЕКРЕТАР: Илона Бориславова Чавдарова
ЧЛЕНОВЕ: Анна Темелкова Сергиева
Ивелина Огнянова Вълчева

149. Секционна избирателна комисия № 323000151, Франция, Страсбург – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камелия Стефанова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Петкова Коеджикова
СЕКРЕТАР: Детелина Асенова Стамболова-Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Лидия Борисова Михова
Ваня Георгиева Духова

150. Секционна избирателна комисия № 323000152, Франция, Марсилия – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Цветкова Йорданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Клод Еме Робер Пиера
СЕКРЕТАР: Асен Николов Кръстев
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Георгиева Германова
Златка Димитрова Даматова

151. Секционна избирателна комисия № 323000153, Франция, Лион- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Геновева Дончева Загорска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Тодорова Бертран
СЕКРЕТАР: Мартин Йорданов Костов
ЧЛЕНОВЕ: Жулиде Рефет Шефкет
Ралица Василева Иванова

152. Секционна избирателна комисия № 323000154, Франция, Тулуза – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добрина Русева Рамфор
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Тодорова Георгиева
СЕКРЕТАР: Венета Ангелова Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Мирослава Валентинова Байчева
Георги Георгиев Петров

153. Секционна избирателна комисия № 323000155, Франция, Бордо- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Маркова Кюшон
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Димчева Дюбул-Асенова
СЕКРЕТАР: Христо Христов Гутев
ЧЛЕНОВЕ: Георги Стоянов Ганчев
Велислава Борисова Джамбазова

154. Секционна избирателна комисия № 323000156, Франция, Ница – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анета Пламенова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Свиленова Иванова
СЕКРЕТАР: Марияна Николаева Бояджиева
ЧЛЕНОВЕ: Маринела Петрова Христозова
Виктор Ганчев Георгиев

155. Секционна избирателна комисия № 323000157, Франция, Лил – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Данаил Йорданов Дамянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Людмилова Янева
СЕКРЕТАР: Снежана Иванова Томова
ЧЛЕНОВЕ: Стела Пламенова Милева
Елина Емилова Демерджиева

156. Секционна избирателна комисия № 323000158, Франция, Монпелие – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Димитрова Лазарова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Валериев Рангелов
СЕКРЕТАР: Ива Василева Милкова
ЧЛЕНОВЕ: Любка Станкова Асенова
Златко Валериев Милоев

157. Секционна избирателна комисия № 323000159, Франция, Сен Луис – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гълъбин Колев Кирилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Цветанова Янакиева-Георгиева
СЕКРЕТАР: Богдана Власаки Кръстева
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Красимирова Николова
Елица Владимирова Рива

158. Секционна избирателна комисия № 323100160, Чешка република, Прага – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Петрова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Володя Стоянов Гоцев
СЕКРЕТАР: Кремена Димитрова Сханелцова
ЧЛЕНОВЕ: Добромир Григоров Григоров
Валерия Кунова Тошева

159. Секционна избирателна комисия № 323100161, Чешка република, Бърно – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Горяна Григорова Ленкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Йорданова Тодорова
СЕКРЕТАР: Ивелина Динкова Крайчева
ЧЛЕНОВЕ: Галя Петрова Георгиева
Елена Иванова Крейчова

160. Секционна избирателна комисия № 323200162, Швеция, Стокхолм – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бекир Юсуф Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Людмилова Илчева
СЕКРЕТАР: Айла Наджетин Ахмед
ЧЛЕНОВЕ: Йоана Людмилова Илчева
Валентин Михайлов Гайдаров

161. Секционна избирателна комисия № 323200163, Швеция, Молмьо – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тахирюмер Фарис Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Еленкова Петрова
СЕКРЕТАР: Шенай Хазим Салим
ЧЛЕНОВЕ: Костадин Георгиев Павлов
Светла Николова Йотова

162. Секционна избирателна комисия № 323200164, Швеция, Гьотеборг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Метин Мустафа Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Маринова Иванова
СЕКРЕТАР: Дженхай Метин Мехмед
ЧЛЕНОВЕ: Александър Николаев Николов
Диана Бойкова Сугарева

163. Секционна избирателна комисия № 323300165, Швейцария, Берн – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Иванов Тенев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Тодорова Пеева
СЕКРЕТАР: Анета Емилова Груйчева-Христова
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Тодорова Атанасова
Велина Петрова Станкова

164. Секционна избирателна комисия № 323300166, Швейцария, Женева – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вера Венелинова Йоцова-Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кръстина Ивайлова Христова
СЕКРЕТАР: Валерий Георгиев Стоев
ЧЛЕНОВЕ: Анна Костадинова Филипова
Радослава Георгиева Карабашева

165. Секционна избирателна комисия № 323400167, Хърватска, Загреб – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Николаева Гласнова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Иванова Цонева
СЕКРЕТАР: Ива Николаева Крулева
ЧЛЕНОВЕ: Момчил Стоянов Райчевски
Дориана Жак Коен

166. Секционна избирателна комисия № 323500168, Япония, Токио – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Олег Найденов Дойчинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Василева Попова
СЕКРЕТАР: Георги Йорданов Костов
ЧЛЕНОВЕ: Лили Томова Проданова
Мария Калинова Караиванова

167. Секционна избирателна комисия № 320200169, Афганистан, Кабул 2 – 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Велков Ненчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андрей Тодоров Терзиев
СЕКРЕТАР: Стаменка Миткова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Стилиян Димитров Минков
Ваня Димитрова Деневска

ІІ. Незаетите места в секционните избирателни комисии ще бъдат попълнени по реда на чл. 104, ал. 2 от Изборния кодекс.

ІІІ. Ръководителите на съответните дипломатически или консулски представителства или министърът на външните работи да представят в ЦИК предложенията си за членове на СИК извън страната на незаетите места не по-късно от 5 дни преди изборния ден – 19 май 2014 г.

ІV. Партиите и коалициите могат да правят промени в предложените от тях състави на секционните избирателни комисии извън страната. Предложението се представя в Централната избирателна комисия не по-късно от 7 дни преди изборния ден.

V. УТВЪРЖДАВА списък с резервните членове на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване за изборите за членове на Европейския парламент от Република България съгласно приложение № 1.

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивилина Алексиева

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова

 

Leave your response! Вашето мнение е важно, напишете го!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Моля не ползвайте нецензурни изрази! Всеки коментар, в който има линк, ще изчака редактор да го провери за спам - забавя публикуването.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.