Home » Авторски страници

Ще бъдат обявени победителите в конкурса “МОЯТА ГАТАНКА”

2011.06.15 Няма коментари
Spread the love

Детска ТВ „Аз мога, аз знам” – София и БУЦ „Знание” – Чикаго ни съобщават, че вече са известни победителите в първият техен конкурс «МОЯТА ГАТАНКА». Официалното връчване на наградите ще се осъществи по време на ФЕСТИВАЛА „МОЯТА ГАТАНКА” 2011 в Национален дворец на децата на 25.06.2011 г.  от 10:00 часа

ВСИЧКИ ГАТАНКИ ЩЕ БЪДАТ ПРОЧЕТЕНИ ОТ «МНОГОЗНАЙКО, ЗНАЙКО » ПО ДЕТСКАТА ИНТЕРНЕТ ТЕЛЕВИЗИЯ « АЗ МОГА, АЗ ЗНАМ», А НАЙ-ДОБРИТЕ ЩЕ БЪДАТ ФИЛМИРАНИ .

НОМИНИРАНИ ДЕЦА ЗА ГАТАНКИТЕ СИ В ДЕТСКИЯ КОНКУРС «МОЯТА ГАТАНКА»:

Симеон Иванов Зубев 8г 7 СОУ “Найден Геров” Варна
Емилия Тосева 9г ОУ “Захари Стоянов” Пловдив
Веселина Стойчева 5г ОДЗ „Слънце” Ловеч
Дария Петрова 5г. ОДЗ „Слънце” Ловеч
Мартина Методиева 6г. ОДЗ „Слънце” Ловеч
Ивета Попова 11 г. СОУ”Отец Паисий” гр. Самоков
Петър Гидиков 12 г. БУ”Христо Ботев” Страсбург Франция
Кристиан Гидиков 9г. БУ”Христо Ботев” Страсбург Франци
Ана- Мария Богданова 11г. Литератулно студио – НДД
Емона Хаджиева 10г. Литератулно студио – НДД
Ясен Шопов 10г. Литератулно студио – НДД
Анна Димиева 12г. Литератулно студио – НДД
Любослав Димитров 10 г. ОУ „Хр Ботев”с. Елховец, общ.Рудозем
Симона Иванова 9 г. ОУ”Св.Св.Кирил и Методий” с.Девене обл.Враца
Християна Димитрова 9 г. ОУ”Св.Св.Кирил и Методий” с.Девене обл.Враца
Христо Ценов 15г. ОУ”Св.Св.Кирил и Методий” с.Девене обл.Враца
Мариян Къбов 10 г. ОУ ” Васил Левски” Златоград
Георги Мандевски 7г. ОУ„РайнаКнягина”Пловдив
Ивайло Цанков 7г. СОУ “Хр. Ботев” с.Габаре , Бяла Слатина
Десислава Нейкова 7г . ОДЗ”Слънце”, Ловеч
Камен Крумов 6.5 г. ЦДГ”Детска радост с.Милковица
Кристиян Банков 9 г. НУИ „Панайот Пипков” Плевен
Нина Устапанова 8г. НУИ „Панайот Пипков” Плевен
Мария Бояджиева 8г. НУИ „Панайот Пипков” Плевен
Паолина Велева 9г. НУИ „Панайот Пипков”Плевен
Мария Бояджиева 8г. НУИ „Панайот Пипков” Плевен
Марта Карамфилова 8г. НУИ „Панайот Пипков” Плевен
Огняна Арабаджиева 8г. НУИ „Панайот Пипков” Плевен
Станислав Пироев 6г. ОДЗ „Знаме на мира”, Белене обл.Плевен
Сенай Сенаифов 6г. ОДЗ „Знаме на мира”, Белене обл.Плевен
Антонио Арнаудов 6г ОДЗ „Знаме на мира”, Белене обл.Плевен
Мария -Йоана Донкова 10г Народно читалище „И. Бешков”Д. Дъбник,
Галя Илиева 9 г. Народно читалище „И. Бешков” Д. Дъбник
Алисия Василева 7 г ЦДГ „Братя Грим „ Шумен
Мирослав Божков 7 г. ЦДГ „Братя Грим” Шумен
Никола Калоянов 7 г. ЦДГ” Братя Грим” Шумен
Георги Манев 7г. ЦДГ „Братя Грим” Шумен
Калина Малакова 7г ЦДГ “Здравец” Велико Търново
Габриела Кънина 11г. СОУ “ХристоБотев” гр.Павел баня
Антон Иванов 11г. СОУ „ Пайсий Хилендарски” с Припек общ. Кърджали
Лора Кирилова 5г. ЦДГ”Калина” Плевен
Тодор Владимиров 11г. „Отец Паисий” Кърджали
Любослав Маринов 7 г. ЦДГ “Братя Грим” гр.Шумен
Алиса Альошева ОУ”Епископ Софроний Врачански”, гр.Видин
Ивелин Венциславов 10г СОУ „Никола Войводов” – Враца
Драгана Ангелов Гимназия “СВ. Св. Кирил и Методий”, Димитровград, Сърбия
Марияна Близнакова 9г. ОУ” Захари Стоянов “гр. Пловдив
Глория Иванова 15 г. БНУ„Васил Левски”, Валенсия, Испания
Петър М. Пашев 7кл. ОУ “Георги Кирков”, Казанлък
Михаил Мачев 7г. От ОДЗ№9″Трети март”-Плевен
Беатрис Любомирова 9г. СОУ.П.Р.Славейков
Хакан Хюсеи 11г. СОУ„Св. Св. Кирил и Методий” с. Самуил, обл. Разград
Емине Ахмедова 11г. СОУ„Св. Св. Кирил и Методий” с.Самуил, обл.Разград
Антоанета Боева 9г. СОУ „Свети Седмочисленици” Пловдив
Елина Атанасова 8г. ОУ „Райна Княгиня”, Пловдив
Серпил Мюмюнали 10г. ОУ”В.Левски” Кърджали
Тодор Яръмов 9г. ЧОУ “Доктор П Берон” София
Мартин Станчев 8г. СОУ ,,Пейо Крачолов Яворов”, Чирпан
Кристина Неделчева 8г. СОУ ,,Пейо Крачолов Яворов”Чирпан
Мария Николова 9г. ГПЧЕ Плевен
Аника Димитрова 9г. ГПЧЕ Плевен
Гергана Чамова 9г. ГПЧЕ Плевен
Нелина Георгиева 9г. ГПЧЕ Плевен
Светослав Моллов 9г. ГПЧЕ Плевен
Кристина Велева 9г. ГПЧЕ Плевен
Борислава Здравкова 8г. НУ ”Св. Св. Кирил и Методий” Ямбол
Пресиян Колев 9г. НУ”Проф. Петър Нойков” Ямбол
Валентин Вълчев 9г. НУ”Проф. Петър Нойков” Ямбол
Маргарита Синапова 11г. БСОУ ” Д-р П.Берон”, Прага
Ева Иванова 9г. “Отец Паисий” Кнежа, обл.Плевен
Росица Стайкова 11г. ОУ ‘Кулата’,Казанлък
Севинч Радкова 6 г. ЦДГ “Щастливо детство” с.Петърница
Иванина Илиева 6г ЦДГ “Щастливо детство” с.Петърница Плевенска обл.
Росица Иванова 11г БУЦ „Знание” Чикаго САЩ
Даниел Стефанов 1кл БУЦ „Знание” Чикаго САЩ
Николай Димов 2кл. БУЦ „Знание” Чикаго САЩ
Габриела Стойчева 2кл. БУЦ „Знание” Чикаго САЩ
Велин Георгиев 2кл. БУЦ „Знание” Чикаго САЩ
Стефан Илиев 2кл. БУЦ „Знание” Чикаго САЩ
Неда Мохамед 6 кл. СОУ”Лев Н. Толстой” София
Андреа Стефанова 7г. 104 ОУ „Зах. Стоянов” София
Кристиян Василев 7г. 104 ОУ „Зах. Стоянов” София
Георги Иванов 96 СОУ София
Иванка Барутчийска 10г. ОУ „Христо Ботев” Кюстендил
Вики Андонова 9г. 96 СОУ София
Мария Венкова 12г. ОУ „Христо Максимов” Самоков
Елица Св.. Ганева 8г. СОУ51″Е. Багрияна” София
Ангелина Радушева 8г. БУ „Паисий Хилендарски”, Мюнхен Германия
Кети Христова 10г. ЧСОУ “Нов век” с.Кирилово, Стара Загора
Емануела Петрунова 8г. ЧСОУ “Нов век”с. Кирилово, Стара Загора
Кристина Николова 8г. ЧОУ “Петър Берон София
Мерал Расим 7г. Момчилград
Виктория Маринова 10г. Горна Оряховица
Симона Стоянова 10г. Горна Оряховица
Мартин Станчев Чирпан
Емилия Димитрова 10г. Чипровц
Децата от Атина
Децата от Лондон
Децата от Прага
Децата от Димитровград, Сърбия Децата от Сърбия, Димитровград
Децата от Страсбург, Франция
Децата от Мюнхен, Германия
Децата от Хатива, Испания
Подготвителна група ЦДГ №2 „ Юнско въстание „ гр. Плевен
Подготвителна група ЦДГ 10 „ Надежда” Плевен
Серпил Сезгин Мюмюнали 10г. О У “Васил Левски ” Кърджали
Велизар Георгиев 8 г. СОУ ,,Пейо Крачолов Яворов” г. Чирпан
Димитър Джуров 7г., I “б” клас
Преслава Страхилова 4 кл. ОУ „Димчо Дебелянов” Ихтиман
Анастасия Вукова 9г. ОУ”Св. Св. Кирил и Методий” Самоков

НОМИНИРАНИ ЗА РИСУНКИТЕ СИ В ДЕТСКИЯ КОНКУРС «МОЯТА ГАТАНКА»

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ДО 7 ГОДИНИ
Явор Петров – 5 г., Школа за живопис и графика, гр.Плевен
Александра Петрова – 6 год., ЦДГ № 10 „Надежда”, гр.Плевен
Васил Атанасов – 5 г., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Елена Роси Илиева – 7 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Моника Миткова – 5 г., ОДЗ «Здравец», с.Крушовица, обл.Враца
Кристина Тотева – 4 год., ОДЗ «Слънце», гр. Ловеч
Дария Петрова – 5 год., ОДЗ «Слънце», гр. Ловеч
Мила Петкова – 6 год., ЦДГ «Европейчета», гр.Враца
Ванеса Иванова – 6 год., ОДЗ «Здравец», с.Крушовица, обл.Враца
Силвестър Джабраилов – 6 год., ЦДГ «Незабравка», гр. Русе
Росен Маринов – 5 год., ОДЗ «Слънце», гр. Ловеч
Ивайло Токусчиев – 6 год., ЦДГ «Незабравка», гр. Русе
Исабел Иванова – 5 год., ЦДГ «Щастливо детство», с. Долни Луковит
Атанас Атанасов – 5 год., ОДЗ «Слънце», гр. Ловеч
Деян Георгиев – 5 год., ОДЗ «Здравец», с.Крушовица, обл.Враца
Кирил Павлов – 6 год., с. Долни Луковит, обл. Плевен
Андрей Василев – ЦДГ «Незабравка», гр. Русе
Марина Парушева – 7 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Ема Дилова – 6 год., ЦДГ «Европейчета», гр.Враца
Десислава Нейкова – 7 год., ОДЗ «Слънце», гр. Ловеч
Десислава Христова – 7 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Виктория Иванова – 6 год., ЦДГ № 10 „Надежда”, гр.Плевен
Михаил Мачев – 7 год., ОДЗ № 9, гр.Плевен
Пламена Бечева – 5 год., ОДЗ «Слънце», гр. Ловеч
Михаил Шиндарски – 6 год., ЦДГ «Гълъбин Боевски», гр.Кнежа
Веселина Атанасова – 6 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Арив Атанасов – 7 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Емил Маринов – 6 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Ивайло Паковски – 5 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – 8-10 ГОДИНИ
Милен Тодоров – 9 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Сами Шрейх – 8 год., БНУ «Св.Св. Кирил и Методий», гр. Атина, Гърция
Мария Панайотова – 8 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Мария-Йоана Донкова – 10 год., Школа «Пъстри пеперуди», гр. Долни Дъбник
Иво Ивов – 10 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Илиян Маджаров – 10 год., НБУ «М. Лакатник», гр.Бургас
Мими Гешева – 8 год, Школа «Пъстри пеперуди», гр. Долни Дъбник
Александра Гигов – 10 год., гр. Димитровград, Сърбия
Михаил Ненов – 9 год., ОУ «Добри Чинтулов», гр.Варна
Стела Радева – 8 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Милена Енева – 8 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Даниел Господинов – 9 год., Школа „Идея”, гр.Варна
Цветомир Христов – 8 год., БНУ «Св.Св. Кирил и Методий», гр. Атина, Гърция
Антонио Андреев – 9 год., СОУ «Никола Войводов», гр.Враца
Валентин Вълчев – 9 год., НУ «Петър Нойков», гр. Ямбол
Александра Филипова – 9 год., читалище „ Младост”, гр.Самоков
Галя Илиева – 9 год., читалище „Илия Бешков”, гр. Долни Дъбник
Венцислав Василев – 9 год., Школа «Пъстри пеперуди», гр. Долни Дъбник

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – 11-16 ГОДИНИ
Емил Иванов – 13 год., СОУ «Отец Паисий», гр.Кърджали
Християн Трифонов – 11 год., ОУ «Г.С.Раковски», гр.Варна
Ценослав Ценов – 13 год., СОУ «Хр. Ботев», гр.Враца
Петьо Лопес – 12 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен
Милица Зарков – 13 год., гр. Димитровград, Сърбия
Любослав Димитров – 11 год., ОУ «Христо Ботев», с. Елховец, обл.Смолян
Джесика Славова – 12 год., ОУ «Отец Паисий», с.Свидня, обл.Своге
Иван Йорданов – 12 год., гр. Долни Дъбник
Симона Иванова – 12 год., Школа «Пъстри пеперуди», гр. Долни Дъбник
Христинка Лилова – 11 год., НУ «Христо Ботев», с.Писарево, обл.Плевен

ЖУРИТО НОМИНИРА И АВТОРИ НА МИНИ-КНИЖКИ С ГАТАНКИ
Радомира Тамбурова – 10 год., НБУ «М. Лакатник», гр.Бургас
Виктория Петрова – 10 год., НБУ «М. Лакатник», гр.Бургас
Методи Пенев – 8 год., НУ «Св.Св. Кирил и Методий», гр. Ямбол
Рада Сяколова – НБУ «М. Лакатник», гр.Бургас
Берна Халил – 10 год., Школа «История и етнография», гр.Хасково
Габриела Караджова -10 год., Школа «История и етнография», гр.Хасково
III в клас от Гимназия с преподаване на чужди езици, гр. Плевен

Още за конкурса – линк.

Leave your response! Вашето мнение е важно, напишете го!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Моля не ползвайте нецензурни изрази! Всеки коментар, в който има линк, ще изчака редактор да го провери за спам - забавя публикуването.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.